PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Wielkanocną 09 maja 2021 r.

swmaciejTransmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:
https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Na nabożeństwa majowe zapraszamy dziś o godz. 17.30, w dni powszednie o godz. 18.00.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W sobotę dwie grupy dzieci przystąpią do Pierwszej Komunii Św. Uroczystości odbędą się o godz. 10.00 i 12.00. W związku z tym, kancelaria parafialna w najbliższą sobotę będzie nieczynna. Prosimy również, by w przyszłą niedzielę Mszę o 10.30 pozostawić dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

W przyszłą niedzielę odprawimy pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Ks. Kardynał Kazimierz Nycz wystosował list, w którym zapowiada beatyfikację sług bożych: Kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej – założycielki ośrodka dla niewidomych w Laskach. Beatyfikacja odbędzie się w Warszawie 12 września br. W liście tym ks. Kardynał dziękuje również za wsparcie modlitewne podczas jego choroby i rehabilitacji. Cały tekst listu dostępny jest na stronie archidiecezji warszawskiej.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni oraz tych, którzy łączą się z nami przez transmisje internetowe niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama