PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Wniebowstąpienie Pańskie 16 maja 2021 r.

wniebowstapienie10Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:
https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Dziś odprawimy pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy dziś o godz. 17.30, w dni powszednie o godz. 18.00.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ufundowanie do kościoła automatycznych kropielnic na wodę święconą.

W sobotę obchodzić będziemy w naszym kościele Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Apostołów. Msze Św. odprawiać będziemy o godz. 7.00, 12.00 i 18.30. W czasie wieczornej Mszy Św. oprawę muzyczną zapewnią soliści warszawskie opery: Alicja Węgorzewska, Maciej Miecznikowski, Bogdan Kierejsza i Robert Grudzień. Po Mszy Św. wystąpią dla nas z koncertem zatytułowanym „Maryi Królowej śpiewajmy".

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Świętowanie rozpoczniemy czuwaniem modlitewnym w sobotę o godz. 21.00. Serdecznie zapraszamy.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Mateusz Łukasz Motylewski, kawaler z par. tutejszej i Aleksandra Popis, panna z par. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Pruszkowie
2. Piotr Buraczek, kawaler z par. tutejszej i Sylwia Wiktoria Syndoman, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni oraz tych, którzy łączą się z nami przez transmisje internetowe niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama