PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Niedzielę Zwykłą 24 października 2021 r.

bartymeusz3Zapraszamy serdecznie na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie odprawiamy je o godz. 18.00, w niedziele o godz. 17.30. Dzieci na różaniec zapraszamy we wtorki i czwartki o godz. 16.30.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziś gościmy zespół „Czeremszyna" z Tarnopola na Ukrainie. Po Mszach Św. będą występować z krótkim koncertem, rozprowadzać swoje płyty oraz zbierać datki na dom dziecka.

W dniach 4-7 listopada br. odbędzie się w Warszawie Ogólnopolski Kongres Jezusa Chrystusa Króla pod hasłem: W diecezjach i parafiach: Króluj nam, Chryste! – realizacja Jubileuszowego Aktu Intronizacyjnego. Organizatorzy zapraszają szczególnie do udziału w Orszaku Jezusa Chrystusa Króla, który odbędzie się w niedzielę, 7 listopada w godz. 12.00-13.30 i przejdzie Krakowskim Przedmieściem od kościoła św. Krzyża do bazyliki archikatedralnej św. Jana.

Zbliża się listopad – czas kiedy pamięcią modlitewną szczególnie ogarniamy zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół i znajomych. Jak co roku przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Na tych kartkach należy wpisać imiona swoich bliskich zmarłych i w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Przypominamy, że nadal obowiązuje zasłanianie ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.


Wszystkich Parafian oraz osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama