PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 14 listopada 2021 r.

szulminskiZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Zapraszamy na niecodzienny koncert na Scenie Ołtarzew. Wystąpi nasz współbrat - kl. Mateusz Wasiński SAC. Koncert promuje album zatytułowany "Boży Lot". Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 20 listopada o godzinie 19.30. W trakcie koncertu będą rozprowadzane cegiełki oraz płyty, z których całkowity dochód zostanie przekazany na Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi w Laskach. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Za tydzień obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto warszawskiej prowincji pallotynów.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert pt. „Polskę mam w sercu" upamiętniający Prymasa Tysiąclecia, bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wystąpi kwartet smyczkowy Baltic Neopolis Ensemble, na organach towarzyszył im będzie Robert Grudzień. Występ opatrzy słowem Jerzy Zelnik. Koncert odbędzie się w kościele o godz. 13.00.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.


Wszystkich Parafian oraz osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama