Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę po Narodzeniu Pańskim 02.01.2022

epifania5Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

W czwartek obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte odprawiać będziemy wg porządku niedzielnego. Po Mszach Św. będziemy święcić kredę na oznaczenie drzwi naszych domów.

Tego dnia o godz. 16.30 zapraszamy do kościoła na wspólne kolędowanie.

W tym tygodniu o godz. 18.30 będziemy odprawiać Msze Św. w intencji mieszkańców następujących ulic i miejscowości:
poniedziałek - Michałówek, Koprki, Ołtarzew (ul. Nizinna, Deyny, Stokrotki, Stanka)
wtorek - Gołaszew, Domaniewek, Umiastów, Kręczki (ul. Żyzna, ul. Platanowa, ul. Cedrowa)
środa - Kaputy
sobota - ul. Poznańska
Osoby, które chciałyby przyjąć osobiście księdza w domu proszone są o kontakt z duszpasterzami osobiście, telefonicznie bądź przez formularz dostępny na stronie internetowej parafii.
Podczas tych Mszy nie będą zbierane ofiary. Osoby, które chciałyby wesprzeć działalność parafii mogą to zrobić przy okazji zbierania tacy w niedzielę bądź wpłacając na konto bankowe. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać". Plan Mszy za parafian dostępny jest na stronie internetowej parafii.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Msza Św. dla dzieci będzie odprawiona w piątek o 16.30. Spowiedź dla dzieci od 16.00, dla dorosłych od 18.00. Chorych, do których księża mają się udać z Komunią Św. prosimy zgłaszać telefonicznie lub mailowo.

Przyszłą niedzielę chcemy poświęcić na wprowadzenie w zagadnienie synodu. Przygotowane będą kwestionariusze ankiet a po Mszach Św. będą krótkie konferencje w których przekazane zostaną najważniejsze informacje na temat synodu. Zachęcamy, by już zapoznać się z treściami dostępnymi na stronie synod.org.pl.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na Adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech Chrystus objawia się w naszym życiu, abyśmy byli Jego świadkami.