Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego 09.01.2022

chrzestpanski12Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na Adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu o godz. 18.30 będziemy odprawiać Msze Św. w intencji mieszkańców następujących ulic i miejscowości:
poniedziałek - ul. Tęczowa, Rolna, Sowińskiego, Hallera, Reymonta
wtorek - ul. 1 Maja
środa - ul. Zamoyskiego
czwartek - ul. Kościuszki
piątek - ul. Mazowiecka, Sienkiewicza, Parkowa
sobota - Kręczki (ul. Niezapominajki, ul. Lucerny, ul. Łubinowa, ul. Macierzanki, Liliowa, Pokrzywy, Willowa Aleja, ul. Begonii, Chabrowa, Dziewanny, Azalii, Tulipanowa, Storczykowa)

Osoby, które chciałyby przyjąć osobiście księdza w domu proszone są o kontakt z duszpasterzami osobiście, telefonicznie bądź mailowo.

Podczas tych Mszy nie będą zbierane ofiary. Osoby, które chciałyby wesprzeć działalność parafii mogą to zrobić przy okazji zbierania tacy w niedzielę bądź wpłacając na konto bankowe. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać". Plan Mszy za parafian dostępny jest na stronie internetowej parafii.

Organizowany jest wyjazd dla dzieci w czasie ferii zimowych do Jeziornej Osady koło Malborka. Odbędzie się on w dniach 31 stycznia – 05 lutego. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Sebastiana.

Łukasz Jacek Piwowarczyk, kawaler z par. tutejszej i Marta Lemiesz, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkich parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.