Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Postu 13 marca 2022 r.

swjozef4Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o 18.00.

W domu parafialnym nadal przebywa 10 osób z Ukrainy: małżeństwo z trójką dzieci i matka z czwórką dzieci. Dziękujemy serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc. Diękujemy też osobom z parafii, które przyjęły uchodźców do swoich domów.

W sobotę, 19 marca przypada Uroczystość Św. Józefa. Msze Św. w naszym kościele sprawować będziemy o godz. 7.00, 12.00 i 18.30.

Zachęcamy, by rezerwować sobie wejściówki na tegoroczne Misterium Męki Pańskiej. Dostępne są jeszcze miejsca na 18 marca, 25 marca i 1 kwietnia na 19.15.

Zapraszamy na koncert pieśni pasyjnych zatytułowany: O Crux Ave. Obędzie się on w przyszłą niedzielę, 20 marca o godz. 19.00 w naszym kościele. Wystąpi chór kameralny Ab Imo Pectore pod dyrekcją Mariusza Latka.

W przyszłą niedzielę wolontariusze prowadzić będą zbiórkę na leczenie Gabrysi chorej na rdzeniowy zanik mięśni.

Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.