Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Wielkanocną 01 maja 2022 r.

krolowapolski2Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W tym tygodniu będziemy je odprawiali dziś i we wtorek o godz. 17.30, w pozostałe dni o 18.00.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Serdecznie dziękujemy osobom, które zaangażowały się w demontaż i uprzątnięcie dekoracji świątecznej.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i ich rodziców zapraszamy na Mszę Św. w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieci odnowią swoje przyrzeczenia chrzcielne. Prosimy, by dzieci przyniosły ze sobą świece chrzcielne.

We wtorek przypada Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać wg porządku niedzielnego.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Dzieci zapraszamy na Mszę Św. w piątek o 16.30. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.00, dla dorosłych od 18.00. Prosimy, by zgłaszać telefonicznie lub mailowo chorych, do których księża mają przynieść w piątek Komunię Św.

W najbliższą sobotę podczas Mszy Św. o godz. 11.00 ks. abp Stanisław Gądecki udzieli święceń kapłańskich sześciu pallotyńskim diakonom.

Uroczystość I Komunii Św. w przyszłym roku odbędzie się 13 maja (sobota).

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do Młynika k. Mrągowa. Odbędzie się on w dniach 26 czerwca – 2 lipca. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Sebastiana.

1. Szymon Piotr Gawrych, kawaler z par. tutejszej i Katarzyna Dembowska, panna z par. św. Floriana w Mogielnicy
2. Oskar Artur Pokropek, kawaler z par. tutejszej i Anastasia Estelle Młynarczyk, panna z par. Apostołów Piotra i Pawła w Pęcicach
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.