Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Wielkanocną 15 maja 2022 r.

bobola1Dziś zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy rożaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 17.30.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dzieci, które w sobotę przystąpiły do I Komunii Św. obchodzą teraz swój „biały tydzień". Zapraszamy je w strojach komunijnych na Mszę Św. o godz. 18.30. We wtorek dzieci wraz z rodzicami udają się na pielgrzymkę do sankturium maryjnego w Czerwińsku.

Jutro przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i metropolii warszawskiej.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do Młynika k. Mrągowa. Odbędzie się on w dniach 26 czerwca – 2 lipca. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Sebastiana.

Rafał Góral z par. tutejszej i Agata Julia z d. Skura z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.