Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 28 sierpnia 2022 r.

dozynki1W imieniu wladz samorządowych zapraszamy dziś na Dożynki Gminne. O godz. 12.00 w naszym kościele będzie odprawiona Msza dziękczynna za rolników a o godz. 14.00 na boisku UKS Ołtarzew rozpocznie się festyn dożynkowy.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W czwartek rozpoczyna się nowy rok szkolny. Msza Św. dla uczniów i nauczycieli będzie odprawiona w czwartek o godz. 8.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Prosimy, by chorych, do których księża mają się udać z komunią św. zgłaszać telefonicznie. Dzieci zapraszamy na Mszę Św. w piątek o 16.30. Spowiedź dla dzieci w piątek od godz. 16.00, dla dorosłych od 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Pierwsze powakacyjne spotkanie dla ministrantów i tych, którzy chcieliby dołączyć do ich grona odbędzie się w sobotę o godz. 15.00 w kościele.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i tych, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

W imieniu ks. Jarosława Olszewskiego SAC dziękujemy serdecznie za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary. Na potrzeby parafii Miłosierdzia Bożego w Żytomierzu ks. Jarosław zebrał 7.051 PLN.

Gościmy dziś zespół „Czeremszyna" z Ukrainy. Po Mszach Św. będą występować z krótkim koncertem. Można ich będzie wesprzeć zarówno datkami finansowymi jak też artykułami chemicznymi, żywnością długoterminową bądź słodyczami dla osieroconych dzieci.

Hubert Mościcki, kawaler z par. Przemienienia Pańskiego w Łukowie i Paulina Irena Pietrzak, panna z par. Nawrócenia Św. Pawła w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.