Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Ósmą Niedzielę Zwykłą 09 października 2022 r.

10tredowatychDziś podczas Mszy Św. o godz. 12.00 dwóch naszych alumnów przyjmie sakrament święceń w stopniu diakonatu.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy w październiku w dni powszednie o godz. 18.00. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odprawiamy we wtorki i czwartki o godz. 16.30.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy doprawiać Mszę w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy w procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść świece bądź lampiony.

W przyszłą niedzielę z racji Dnia Papieskiego po Mszach Świętych prowadzona będzie zbiórka ofiar na wsparcie podopiecznych fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Zimowy wyjazd dla dzieci odbędzie się w dniach 12-18 lutego przyszłego roku do Kielc na Karczówkę. Informacje i zapisy u ks. Sebastiana.

Kandydatów do bierzmowania i ich rodziców zapraszamy na spotkanie organizacyjne. Odbędzie się ono w następny poniedziałek, 17 października o godz. 19.15 w kościele.

Od 12 października (czyli od najbliższej środy) rozpocznie się w naszej parafii Seminarium Odnowy Wiary prowadzone przez wspólnotę Przyjaciele Oblubieńca. Spotkania będą się odbywać w kościele w środy o godz. 19.45.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.