PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Zwykłą 13 lutego 2011 r.

jezus_nauczajacyZapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we worek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W naszej parafii wraz z księżmi Misjonarzami Krwi Chrystusa organizujemy w dniach 28 kwietnia – 3 maja wyjazd do Rzymu na beatyfikację Jana Pawła II. Koszt wyjazdu 1.200 PLN + ok. 50 EUR. Więcej informacji można zasięgnąć u duszpasterzy.

Stowarzyszenie „Wspólnymi Siłami” zorganizowało dziś w naszej parafii kiermasz. Można tam nabyć rzeczy wykonane przez mieszkańców Domu Samotnych Matek z dziećmi. Dom ten boryka się w obecnej chwili z trudnościami finansowymi. Środki pozyskane z kiermaszu będą przeznaczone na zakup opału i żywności.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się 27 lutego o godz. 16.00 w domu parafialnym.

Na prośbę dyrektora Caritas Archidiecezji Warszawskiej informujemy, że istnieje możliwość przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz tej instytucji. O szczegółach można przeczytać na plakacie w gablocie przy furcie.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ono szczególnie ogarnia dzieci i młodzież w czasie ferii, by mogli odpocząć fizycznie i duchowo.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama