PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Trójcy Świętej 04 czerwca 2023 r.

opatrznoscZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00.

Członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Dziś po Mszach Św. prowadzona jest zbiórka datków na Świątynię Opatrzności Bożej.

Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmawiamy codziennie po wieczornej Mszy Św. W środy po tej litanii są odczytywane podziękowania i prośby przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej.

W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze Św. tego dnia odprawiamy o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 10.30 wyruszymy z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy. Ołtarze tradycyjnie usytuowane będą przy bramie parku, przy skrzyżowaniu ulic Parkowej i 1 Maja, przy domu parafialnym i przy wejściu do seminarium. Jak co roku prosimy o przygotowanie i przyozdobienie ołtarzy oraz o przygotowanie baldachimu, chorągwi i feretronów.

Spotkanie dla dziewczynek, które chcą sypać kwiatki podczas procesji Bożego Ciała odbędzie się w środę o godz. 17.30 przed kościołem.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek, 9 czerwca o godz. 19.30 w kościele.

W czasie oktawy Bożego Ciała zapraszamy gorąco do udziału w procesji po wieczornej Mszy Św.

Na piątek po uroczystości Bożego Ciała kard. Kazimierz Nycz udzielił dyspensy od piątkowego postu.

W przyszłą niedzielę kazania głosił będzie pallotyński misjonarz – ks. Marek Pasiuk. Po Mszach będzie zbierał ofiary na misje.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Krzysztof Gontarczyk, kawaler z par. tutejszej i Ewelina Baran, panna z par. św. Michała Archanioła w Daleszycach
2. Filip Barwiński, kawaler z par. tutejszej i Wioletta Jadczuk, panna z par. Niepokalanego Serca NMP w Sokołowie Podlaskim
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama