Ogłoszenia Parafialne na Siódmą Niedzielę Zwykłą 20 lutego 2011 r.

jezusiuczniowieJak co tydzień zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we worek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Rzymu na beatyfikację Jana Pawła II. Koszt wyjazdu 1.200 PLN + ok. 50 EUR. Program pielgrzymki jest umieszczony na tablicy informacyjnej przy furcie i na stronie internetowej parafii. Zainteresowani mogą się kontaktować z ks. proboszczem lub z ks. wikariuszem.

Stowarzyszenie „Wspólnymi Siłami” składa podziękowanie za przekazane w ubiegłą niedzielę datki. Podczas kiermaszu zebrali 1078 PLN. Zakupiona została za to żywność i tona węgla.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę, 27 lutego o godz. 16.00 w domu parafialnym.

Przypominamy o możliwości przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Caritas Archidiecezji Warszawskiej. O szczegółach można przeczytać na plakacie w gablocie przy furcie i wyłożonych ulotkach

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Królowa Apostołów niech wyprasza łaski potrzebne nam na każdy dzień.