PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dziewiątą Niedzielę Zwykłą 06 marca 2011 r.

popiol1Spotkanie dla członków żywego różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Dziś o godz. 16.00 będzie odprawiona kolejna Msza inicjacyjna dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. Obecność dzieci i rodziców obowiązkowa.

W naszej parafii rozpoczął dziś swoją praktykę duszpastersko-katechetyczną dk. Grzegorz Kalbarczyk SAC. Witamy go serdecznie i życzymy owocnego przeżycia tego czasu.

Jak co tydzień zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we worek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W środę rozpoczynamy liturgiczny okres Wielkiego Postu. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły. Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem będą w naszym kościele oprawiane o godz. 7.00, 16.00 – dla dzieci i o 18.30.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiana w piątki o godz. 16.00, dla dorosłych o godz. 18.00 i dla młodzieży o 19.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiać będziemy w niedziele o godz. 17.15.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy s. Lucyny odbędzie się 10 marca o godz. 17.30. Grupa ks. Krzysztofa spotkania będzie miała 7 i 14 marca o godz. 19.30.

Scholę dziecięcą zapraszamy na spotkanie i próbę w piątek o godz. 16.45 w domu parafialnym.

Zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę, 12 marca o godz. 14.00 w domu parafialnym.

Po Mszach Św. prowadzona jest dziś kwesta na rzecz chorej Katarzyny Sałek. Kasia ma 25 lat, mieszka w Ożarowie. Studiowała na Wojskowej Akademii Technicznej, gdy dwa lata temu, nagle ujawniła się u niej wada genetyczna: konflikt naczyniowo-nerwowy. Obajwia się to silnymi bólami głowy, bolenymi skórczami mięśni twarzy, niedowładem kończyn. Istnieje szansa na poprawę stanu zdrowia, lecz wiąże się to z kosztowną operacją, stąd serdeczna prośba o wsparcie.

Organizujemy wyjazdy wakacyjne: dla ministrantów i lektorów – 26.06-03.07 w Pokrzywnie k. Głuchołaz; dla dzieci – 08.07-14.07 w Św. Katarzynie w Górach Świętokrzyskich. Szczegółowych informacji można zasięgnąć u ks. Krzyszofa.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Królowa Apostołów niech nas prowadzi na drodze nawrócenia.

Duszpasterze
wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama