PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Zwykłą 11 lutego 2024 r.

popiol3Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i ich rodziców zapraszamy na Mszę Św. dziś o godz. 16.00. W czasie tej Mszy dzieciom zostaną poświęcone i wręczone modlitewniki.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W środę rozpoczynamy liturgiczny okres Wielkiego Postu. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły. Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem będą w naszym kościele odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i o 18.30. Zgonie z prośbą przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski tego dnia będą zbierane ofiary na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o 18.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiać będziemy w niedziele o godz. 17.15.

Bractwo Pokutne św. Męczenników zaprasza na Mszę Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego, która będzie odprawiona w naszym kościele w czwartek o godz. 19.30.

We wszystkie dni Wielkiego Postu w wyznaczonych kościołach warszawskich będą odbywały się nabożeństwa stacyjne. Przez cały dzień można będzie tam skorzystać z sakramentu pokuty, wziąć udział w Drodze Krzyżowej, Gorzkich Żalach. Harmonogram kościołów stacyjnych jest podany na plakacie i w internecie.

Od drugiej soboty wielkiego postu, czyli od 24 lutego wystawiane będzie w sali teatralnej Misterium Męki Pańskiej. Zachęcamy, by w furcie seminarium rezerwować sobie bezpłatne wejściówki na wybrany przez siebie termin spektaklu.

W przyszłą niedzielę kazania głosił będzie ks. Bogdan Rudnicki SAC. Po Mszach Św. będzie możliwość nabycia jego nowej książki pt. „Jesteśmy meldowani tymczasowo".


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama