PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 12 czerwca 2011 r.

zeslaniedsZapraszamy na nabożeństwo czerwcowe dziś o godz. 17.30. W dni powszednie Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmawiamy po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w domu parafialnym.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na budowę Świątyni Opatrzności Bożej zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 3.074 PLN. Ofiarodawcom składamy serdeczne "Bóg zapłać".

Dziś wieczorem gorąco zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza rodziny i dzieci, na Wieczór Opowieści. Obędzie się on w namiocie ustawionym przy domu parafialnym. Opowiadać będzie Michał Malinowski – szef Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści, oraz zaproszeni przez niego goście. Początek o godz. 18.00.

W piątek, 17 czerwca podczas Mszy Św. o 18.30 ks. Bp Tadeusz Pikus udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Próby uroczystości odbędą się w poniedziałek 13.06 i środę 15.06. o godz. 19.15. Obecność kandydatów obowiązkowa. Spowiedź dla kandydatów będzie we wtorek 14.06 podczas adoracji o godz. 20.00.

W sobotę, 18 czerwca organizujemy pielgrzymkę do Obór. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy w furcie seminarium. Koszt pielgrzymki 60 PLN. Wyjazd w sobotę o godz. 7.00.

W przyszłą niedzielę odprawimy kolejne w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Po Mszy Św. o godz. 18.00 odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Daniel Roman Trębicki, kawaler z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Żbikowie
Marta Pytkowska, panna z par. tutejszej
2. Dariusz Tadeusz Leżyński, kawaler z par. tutejszej
Agnieszka Aldona Ochman, panna z par. św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa, otwartości na działanie Ducha Świętego oraz opieki Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama