PDFDrukujEmail

Wspólnota Wieczernikowa - relacja z wyjazdu

Pax Christi!

W załączniku przesyłamy kilka zdjęć z rekolekcji, które odbywamy w malowniczo położonym Piszu. Na zdjęciach widoczny jest dom w którym mieszkamy, a także czynności dnia codziennego, które naturalnie - jako wspólnota -  robimy razem. Dziś zaczynamy drugi dzień rekolekcji. Jest to dzień szczególnie ważny dla uczestników stopnia drugiego, ponieważ uroczyście wejdą do "sali na górze", przyjmując tym samym obowiązek gorliwego apostołowania.

Rekolekcje drugiego stopnia poświęcone są poznaniu trzeciej osoby Trójcy Świętej, a więc Ducha Świętego. Należy dodać, że równolegle odbywają się rekolekcje zerowego stopnia, których celem jest przede wszystkim zawiązanie wspólnoty. Poza modlitwą i spotkaniami tematycznymi, znajdujemy czas nas rekreację rozumianą jako zwiedzanie okolicznych pereł architektury, na których czas odcisnął niemałe piętno, ale też na spędzaniu czasu nad przepięknymi, mazurskimi jeziorami.

Niebawem doślemy kolejne zdjęcia.

Szczęść Boże!

Damian Skurczyński & Grzegorz Pietrzak
wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama