PDFDrukujEmail

Wakacje w Białym Dunajcu

Pozdrawiamy serdecznie z Białego Dunajca.

altNasz dzień rozpoczął się bardzo wcześnie. Dotarliśmy na Mszę świętą na godz. 7.00. Potem pakowanie, pożegnania i długa podróż. Grono rodziców z ks. proboszczem machało nam na pożegnanie. W czasie drogi udało się nam obejrzeć kilka filmów, porozmawiać, coś zjeść, a przede wszystkim się wyspać. :) Na trasie wycieczki stanął nam Wawel, który skrzętnie zwiedziliśmy. Poznaliśmy jego historię, uzupełnliśmy płyny i zaspokoiliśmy nasz żołądek i ruszyliśmy na ostatni etap dzisiejszy - Ośrodek Szarotka w Białym Dunajcu. Tutaj czekała na nas obiadokolacja. Rozlokowanie pokoi i wspolne siedzienie wieczorem. Szczęśliwi, ale i zmęczeni udaliśmy sie na końcu do naszych łóżek. Dobranoc :) a kilka zdjęć można obejrzeć w Galerii.

ks. Andrzej

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama