PDFDrukujEmail

Wakacje w Białym Dunajcu - Ciężka wyprawa

Dzień drugi

alt

Dziś po śniadaniu pojechaliśmy do Doliny Kościeliskiej. Tam spotkaliśmy przewodnika Tatrzańskiego Parku Narodowego. Szliśmy doliną, aż do bacówki, w której można było zakupić oscypki. Część grupy kupiła sobie oscypki. Trochę odpoczęliśmy. Nasz kolejny kierunek to Jaskinia Mroźna. Doszliśmy do stromego podejścia, którym szliśmy pół godziny. Gdy zmęczeni doszliśmy do jaskinii, zjedliśmy kanapki (które sami zrobiliśmy po śniadaniu). Weszliśmy do jaskinii, w której było 6°C. Niektórzy dostali darmowe pamiątki (guzy, bo nie uważali jak szli wąskimi i niskimi korytarzami). Dorośli nie mieli szczęścia, bo były bardzo niskie przejścia. Byliśmy zmęczeni, ale okazało się, że już jesteśmy przy wyjściu. Wróciliśmy do doliny. Kierowaliśmy się do Wąwozu Kraków. Doszliśmy do miejsca, gdzie zatrzymały nas łańcuchy. Zawróciliśmy do głównego szlaku. Droga powrotna była taka sama, tylko że nie wchodziliśmy już do Jaskinii Mroźnej.

Sprawozdanie dla was przygotowali: Szymon, Daniel, Łukasz, Tymoteusz, Antoni.

A oto kilka zdjeć z naszej wyprawy Galeria

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama