PDFDrukujEmail

Sanktuarium, Droga pod Reglami, Integracja

Piękny Ołtarz, a my przed nimWstaliśmy o 7.30. Niewyspani i obolali po wczorajszym dniu najpierw poszliśmy na gimnastykę. Po rozciągnięciu się i toalecie udaliśmy się na śniadanie. Można było zjeść parówki, kanapki z dżemem truskawkowym lub z serem, szynką i pomidorem. Po śniadaniu zaczęliśmy się przygotowywać do wyjazdu na Krzeptówki. Najpierw była Msza Święta, a po niej zwiedzanie sanktuarium. Kolejnym etapem dnia była wędrówka. Udaliśmy się na czarny szlak zwany Drogą pod Reglami. Po spokojnej wędrówce wróciliśmy autokarem do ośrodka na obiad. Wieczorem była integracja, zabawy. Graliśmy i tańczyliśmy. A tutaj kilka zdjęć z całego dnia

Sprawozdanie przygotowali: Jan, Maciej i Damian

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama