PDFDrukujEmail

Kolejny dzień w Białym Dunajcu

altDzisiaj pobudka była o 7.30. Potem była gimnastyka, następnie toaleta i jak zwykle pyszne śniadanie. Później udaliśmy się na chwilowy wypoczynek. Gdy nadszedł czas były gry i zabawy. Jedna grupa z Panią Agnieszką i Anną została w ośrodku grając w tenisa stołowego, gry planszowe, piłkarzyki, rysując i odpoczywając. Druga grupa z klerykiem Dawidem i księdzem Andrzejem poszła do szkoły, by na boisku pograć w piłkę, porzucać frisbi i pograć w badmintona. Później zjedliśmy drugie śniadanie i przygotowaliśmy się przez śpiew na Mszę Świętą. Msza Święta była najważniejszym punktem programu. Po niej zjedliśmy obiad i mieliśmy chwilę odpoczynku. Przyszedł czas na kolejne zabawy. Wieczorem mieliśmy ognisko, smaczne kiełbaski, zabawy, śpiew i modlitwę na zakończenie. Jutro zapowiada się ładny dzień i chodzenie po górach. 

Sprawozdanie dla was napisali: Michał, Karol, Dawid, Alan, Sambor. Zapraszamy do Galerii!

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama