PDFDrukujEmail

W ośrodku i w górach

Dzień w ośrodku:

Dnia 5 lipca była zaplanowana wycieczka na długą górską wędrówkę. Niestety kilkoro z dzieci osłabionych chorobami pozostało w Ośrodku „Szarotka”, aby dojść do zdrowia. Po zregenerowaniu sił, postanowiliśmy posprzątać pomieszczenia i wynieść śmieci ze wszystkich pokoi. Jak „NIEWIDZIALNA RĘKA” zrobiliśmy wszystkim miłą niespodziankę. Potem graliśmy w gry planszowe i dużo rysowaliśmy. Udało się szybko zapomnieć o gorączce i bólu gardła. Mimo chorób spędziliśmy miłe chwile, aby potem cieszyć się z przyjazdu całej grupy.

Sprawozdanie dla was z pobytu w ośrodku przygotowali: p. Agnieszka, Kasia, Maja, Sambor, Zuzia, Kacper.

alt

 

 

 

 

Dzień w górach:

Wyprawa na Gęsią Szyję

Większa grupa dzieci pojechała na górską wyprawę. Zwiedziliśmy Dolinę Filipka i Sanktuarium Marki Bożej Jaworzyńskiej na Wiktorówkach. Potem wspięliśmy się na Gęsią Szyję. Zeszliśmy do Doliny Waksmundzkiej, gdzie nas pokropił deszcz. Zobaczyliśmy Wodogrzmoty Mickiewicza w Dolinie Roztoki i zeszliśmy Doliną Białki do Palenicy Białczańskiej. Wyprawa była długa i bardzo, bardzo męcząca. Było wiele potknięć, upadków, wylanego potu i jęczenia. Jednak wszyscy dali radę. Dotarliśmy do ośrodka ze sporym poślizgiem czasowym, ale szczęśliwi.

Sprawozdanie dla was z wyprawy przygotowały: Gabrysia G, Patrycja Z, Patrycja M. Daria

Po obiadokolacji poszliśmy do grupy kolonijnej z innego domu i razem uczestniczyliśmy we Mszy świętej pierwszopiątkowej. Szybko zasnęliśmy i spaliśmy do 8.00 rano.

Tutaj kilka zdjęć

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama