PDFDrukujEmail

Olimpiada sportowa i wypoczynek w ośrodku

alt

Olimpiada sportowa (6 lipca)

Rano zjedliśmy jak zwykle śniadanie i zrobiliśmy kanapki. Na dzisiaj zaplanowana była olimpiada sportowa. Po śniadaniu ruszyliśmy w drogę do szkoły. Tam na hali sportowej przygotowaliśmy sprzęt i mogliśmy rozpocząć naszą zabawę. Podzieliliśmy się na dwie grupy. „Starszą” od 4 klasy wzwyż i „młodszą” do 3 klasy włącznie. Bawiliśmy się świetnie. Był tor przeszkód, przeciąganie liny, rzucanie do kosza, bieganie. Na koniec wszyscy, którzy chcieli mogli zagrać w piłkę nożną. 22 osoby wzięły udział w meczu. Po piłce nożnej poszliśmy na krótkie zakupy. Pogoda zapowiadała deszcz, ale na szczęście nas nie zmoczyło. Po powrocie do ośrodka wszyscy byli zmęczeni. Później była Msza Święta i zabawy. Wieczorem oglądaliśmy film. Na zakończenie była modlitwa i rozdanie drobnych upominków za udział w olimpiadzie. Później czas na toaletę i sen, bo jutro niedziela.

Sprawozdanie dla Was przygotowały: Alicja, Basia, Madzia i Karolinka

Zapraszamy do galerii

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama