PDFDrukujEmail

Niedzielne świętowanie

alt

 

 

Niedziela 7 lipca była niezwykle przyjemnym dniem. Po śniadaniu wyruszyliśmy na Mszę Świętą. Kościół był wypełniony grupami kolonijnymi, zuchami, harcerzami i oazowiczami. Wielką niespodzianką były termy. Całą grupa pluskaliśmy się w czterech basenach na zmianę. Pływaliśmy, zjeżdżaliśmy ze zjeżdżalni, malowaliśmy się wodnymi biczami i braliśmy słoną – morską kąpiel. W taki przyjemny sposób minęły nam ponad dwie godziny. W domu czekał niedzielny obiad. Wieczorem odbył się pokaz zdjęć naszej grupy. Tylko niektórych, bo jest ich bardzo dużo. Później była dyskoteka. Nikt nie miał wątpliwości, że po takim aktywnym dniu trzeba szybko spać.

Sprawozdanie dla Was przygotowały: Gabrysia, Zuzia, Julia, Natalia 

A oto kilka zdjęć

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama