PDFDrukujEmail

Wyruszyliśmy w NIEZNANE

altDzisiaj pojechaliśmy według planu w „Nieznane”. Okazało się później, że byliśmy w Zamku w Dobczycach. Na początku Pani Przewodnik oprowadzała nas po zabytkowych częściach zamku oraz opowiedziała nam o „skarbie” odkrytym w ścianie. Obejrzeliśmy też skansen architektury drewnianej. Przyszedł inny Przewodnik i opowiadał nam o średniowiecznej szkole. Zapamiętaliśmy metody karania uczniów za przewinienia. Po tych atrakcjach przeszliśmy nad zaporę. Przemiły kierownik tego obiektu oprowadził nas po zaporze wodnej na rzece Rabie. Mogliśmy ją obejrzeć z zewnątrz i w wewnątrz. Następnie pojechaliśmy do pięknego kościoła, gdzie odbyła się Msza Święta. Największą niespodzianką dnia była wizyta w rodzinnym domu księdza Andrzeja. Mama księdza upiekła dla nas pyszny chleb, a siostry kołacze z serem. Było miło. Wróciliśmy do ośrodka bardzo zmęczeni, ale szczęśliwi. Po obiadokolacji mieliśmy czas na odpoczynek i kto chciał mógł oglądać zdjęcia z wyjazdu.

Sprawozdanie z dnia przygotowali: Kacper, Mikołaj, Gabriel, Michał, Konrad

Można spojrzeć i tutaj :)

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama