PDFDrukujEmail

Rekolekcje "Wieczernika" w Piszu

Pax Christi!

altPrzesyłamy wybór zdjęć z tegorocznego wyjazdu wspólnoty "Wieczernik". Podobnie jak dwa lata temu, także w tym roku gościły nas ze swymi jeziorami i innymi atrakcjami Mazury.

Ponownie rekolekcje przeżywały trzy grupy - cztery osoby z najmłodszej grupy, prowadzonej przez ks. Marcina Kunata SAC; stopień drugi, który wraz z Damianem Skurczyńskim przeżywał rekolekcje "Czas Ducha Świętego" oraz najstarsza grupa, która wraz z siostrą Lucyną Trzonkowską SAC przechodziła rekolekcje na zakończenie trzeciego stopnia formacji.

Dzień rozpoczynaliśmy zawsze modlitwą, po której następowało śniadanie. Kolejnym punktem programu na ogół było spotkanie w grupach. Pomiędzy posiłkami i innymi punktami planu spędzaliśmy czas na odpoczynku - zabawie na boisku, na plaży, w jeziorze itp. Schematy były przełamywane również przez wydarzenia takie jak wycieczką do Ruciane-Nidy.

Msza Święta zazwyczaj odbywała się wieczorem. Za jej przygotowanie odpowiadali oczywiście uczestnicy. Do nich należało przygotowanie liturgii słowa i służba przy ołtarzu. Szczególną wdzięcznością ogarniamy w tym roku naszego rówieśnika Pawła, którego gościliśmy jako animatora muzycznego.

Bardzo gorąco zostaliśmy w tym roku przyjęci przez siostrę Grażynę Powierżę SAC, która z wielkim zaangażowaniem pilnowała, aby niczego nam nie zabrakło. Także mieszkańcy Pisza byli bardzo zaangażowani w organizację naszego czasu, dzięki czemu poznaliśmy dotąd nieznane przez nas uroki tego miasta.

Pozdrawiamy
Ołtarzewska Wspólnota Wieczernik

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama