PDFDrukujEmail

Wycieczka rowerowa po Kampinosie.

Wycieczka po Kampinosie 3W niedzielne popołudnie 6 października grupa ministrantów, lektorów i ich rodziców udała się na wycieczkę rowerową. Wielu przeszkodziły inne uroczystości w tym wspólnym wypadzie. Niemniej jednak w kilkuosobowej grupie dotarliśmy do miejscowości Łubiec, z której udaliśmy się na rowerach szusować po lesie. Słońce nam dopisywało. Czasem spadały łańcuchy, były wywrotki, bo trasa była trudna. Radośnie jednak ją przemierzaliśmy, mimo zwiększającego się zmęczenia. Przejechaliśmy ponad 20 km. Następnie udaliśmy się samochodami do jednej z rodzin, gdzie mieliśmy przygotowany posiłek. Kiedy nabraliśmy sił poszliśmy rozegrać mecz piłki nożnej. Uwieńczeniem dnia było ognisko. Dzień przepełniony dobrą atmosferą, wysiłkiem i zmęczeniem pozostanie w naszej pamięci.(AT)

Więcej zdjęć w GALERII

 

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama