PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Dziewiątą Niedzielę Zwykłą 16 października 2010 r.

jezusifaryzeuszeDziś podczas Mszy Św. o godz. 12.00 obchodzić będziemy uroczystość 50-lecia profesji zakonnej br. Franciszka Dziczkiewicza SAC. Eucharystii przewodniczyć będzie ks. prowincjał Józef Lasak SAC. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym dziękczynieniu.

Dziś odprawimy ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Msza Św. o godz. 18.00 będzie odprawiona w intencjach wypisanych na kartkach. Po Mszy Św. wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść świece. Ze zwględu na nabożeństwo nie będzie dziś różańca o godz. 17.30.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na Seminarium Odnowy Wiary zapraszamy w środę o godz. 19.30.

Na różaniec zapraszamy w dni powszednie na godz. 18.00. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odprawiamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.00.

W sobtę, 22 października przypada liturgiczne wspomnienie bł. Jana Pawła II. W związku z tym w przyszłą niedzielę o godz. 16.30 odbędzie się koncert poświęcony Ojcu Świętemu. Wykonana zostanie Msza Koronacyjna C-dur W.A. Mozarta. Wykonawcami będą: chór ARTOS i orkiestra SINFONIA VIVA pod dyrekcją Tomasza Radziwonowicza. Serdecznie zapraszamy!

Zbliża się listopad – czas kiedy pamięcią modlitewną bardziej ogarniamy zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół i znajomych. Jak co roku przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Na tych kartkach należy wpisać imiona swoich bliskich zmarłych i w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającą młodzież z ubogich rodzin zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 3.867 PLN. Pieniądze zostały już wpłacaone na konto fundacji. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech Maryja będzie naszą przewodniczą w pielgrzymce wiary.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama