PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Zwykłą 03.02.2013

jezus_w_nazarecieSpotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziękujemy osobom, które przygotowały wystawę zdjęć z Orszaku Trzech Króli oraz tym, którzy udostępnili swoje zdjęcia. Jednocześnie zachęcamy wszystkich do oglądania wystawy na holu przed kościołem. Będzie ona dostępna w naszej parafii do najbliższego piątku.

Podczas ferii zapraszamy dzieci do domu parafialnego na spotkania zabawowo – edukacyjne. Spotkania odbywają się w poniedziałki, środy i piątki od godz. 14.00 do 17.00.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w poniedziałek, 11 lutego o godz. 19.30.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek, 15 lutego o godz. 19.15.

Przypominamy, że w naszej parafii działa poradnia małżeńska. Czynna jest w poniedziałki w godz. 19.00-20.30. Zapisy na spotkania przez stronę internetową parafii, w kancelarii parafialnej bądź bezpośrednio w poradni.

Wraz z parafią Miłosierdzia Bożego organizujemy pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w terminie 17 – 25 września. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. proboszcza.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Maryja niech nam wyprasza potrzebne łaski, abyśmy potrafili świadczyć na co dzień o Miłości Bożej.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama