PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Zwykłą 10.02.2013

powolpiotraZapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Jutro przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Dzień ten obchodzony jest jako Światowy Dzień Chorego. O godz. 18.30 zapraszamy na Mszę Św. z modlitwą w intencji chorych i wspólnotową celebracją Sakramentu Namaszczenia Chorych. Zachęcamy do udziału osoby chore i w podeszłym wieku. Prosimy także o pomoc tym osobom w dotarciu do kościoła.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 11 lutego o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W środę rozpoczynamy liturgiczny okres Wielkiego Postu. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły. Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem będą w naszym kościele odprawiane o godz. 7.00, 9.00, 16.00 – dla dzieci i o 18.30.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiana w piątki o godz. 16.00 (w najbliższy piątek – wyjątkowo – w kaplicy Domu Rekolekcyjnego), dla dorosłych o 18.00 i dla młodzieży o 19.15. Gożkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiać będziemy w niedziele o godz. 17.15.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek, 15 lutego o godz. 19.15. Spotkanie rozpocznie się Drogą Krzyżową w kościele.

W przyszłą niedzielę kazania w naszym kościele będzie głosił ks. Andrzej Mucha SAC. Po Mszach Św. zbierał będzie ofiary na pomoc polskim pallotynom pracującym na Wschodzie.

W przyszłą niedzielę, 17 lutego serdecznie zapraszamy na godzinę 16.00 do domu parafialnego na Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Gościem spotkania będzie s. Judyta Pudełko ze Zgromadzenia Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza - wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie. Poprowadzi wykład na temat: "Bohaterowie wiary Starego Testamentu (Abraham, Jakub, Mojżesz, Eliasz)" Podczas spotkania będzie zapewniona opieka dla dzieci. Po oficjalnej części, zapraszamy do dyskusji przy herbacie. Zachęcamy do przyjścia całymi rodzinami.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w niedzielę, 24 lutego o godz. 16.00 w domu parafialnym

Wraz z parafią Miłosierdzia Bożego organizujemy pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w terminie 17 – 25 września. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. proboszcza.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech pomaga nam ono pokonywać nasze ludzkie słabości i wytrwale podążać do Królestwa Niebieskiego.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama