PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Postu 17.02.2013

kuszenie2Dziś kazania w naszym kościele głosi ks. Andrzej Mucha SAC. Po Mszach Św. zbierał będzie ofiary na pomoc polskim pallotynom pracującym na Wschodzie.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym na godz. 17.15. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00 a na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Nabożeństwo drogi krzyżowej dla dzieci odprawimy w piątek o godz. 16.00. Dorosłych zapraszamy tego dnia na drogę krzyżową na godz. 18.00, młodzież na 19.15.

Msza Św. inicjacyjna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.

Serdecznie zapraszamy dziś na godzinę 16.00 do domu parafialnego na Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Gościem spotkania będzie s. Judyta Pudełko ze Zgromadzenia Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza - wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie. Poprowadzi wykład na temat: "Bohaterowie wiary Starego Testamentu (Abraham, Jakub, Mojżesz, Eliasz)" Podczas spotkania będzie zapewniona opieka dla dzieci. Po oficjalnej części, zapraszamy do dyskusji przy herbacie. Zachęcamy do przyjścia całymi rodzinami.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę, 24 lutego o godz. 16.00 w domu parafialnym

Wraz z parafią Miłosierdzia Bożego organizujemy pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w terminie 17 – 25 września. Osoby zainteresowane prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się do duszpasterzy. Szczegółowy program pielgrzymki dostępny jest na stronie internetowej parafii.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Adrian Zembowski, kawaler z par. Św. Szczepana w Raszynie
Katarzyna Monika Zakościelna, panna z par. tutejszej


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech podejmowane postanowienia wielkopostne umacniają nas w walce ze złym duchem.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama