PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Postu 24.02.2013

przemienienie2Msza Św. inicjacyjna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona dziś o godz. 10.30.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Jak co roku alumni z naszego seminarium przygotowali Misterium Męki Pańskiej. Tradycyjnie spektakl dla parafii będzie wystawiony w Niedzielę Palmową. Gdyby jednak ktoś chciał przyjść dziś, to są jeszcze wolne miajsca. Zapraszamy do kościoła dziś na 14.30.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym na godz. 17.15. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00 a na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. chorym do domów przyniesiemy od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy na spowiedź od 15.30 i na drogę krzyżową o godz. 16.00. Spowiedź dla dorosłych od godz. 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Dorosłych zapraszamy na drogę krzyżową w piątek na godz. 18.00, młodzież na 19.15.

W imieniu ks. Andrzeja Muchy SAC składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę. Na potrzeby pallotynów pracujących na wschodzie ks. Andrzej zebrał 6.332 PLN.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w domu parafialnym.

Wraz z parafią Miłosierdzia Bożego organizujemy pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w terminie 17 – 25 września. Osoby zainteresowane prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się do duszpasterzy. Szczegółowy program pielgrzymki dostępny jest na stronie internetowej parafii.

Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na malowanie kościoła.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Adrian Zembowski, kawaler z par. Św. Szczepana w Raszynie
Katarzyna Monika Zakościelna, panna z par. tutejszej


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech czas Wielkiego Postu będzie czasem głębokiej przemiany serca.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama