PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Niedzielę Zwykłą 18 sierpnia 2013 r.

ukoronowanieDziś po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na koncert muzyki organowej w ramach IX edycji festiwalu „W krainie Chopina". Wystąpi dla nas prof. Andrzej Chorosiński.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W czwartek przypada wspomnienie Matki Bożej – Królowej. Maryja jest Matką Chrystusa, którego królestwo trwa wiecznie. Dlatego lud chrześcijański od wieków czci Ją jako Królową i zdobi koronami Jej wizerunki. Ten dzień jest świętem patronalnym polskiej prowincji sióstr pallotynek. Pamiętajmy o siostrach, które posługują nam w Ołtarzewie.

W dniach 30-31 sierpnia odbędzie się w seminarium Pallotyńskie Spotkanie Młodych. Od 26 sierpnia będzie można wziąć udział w spotkaniach warsztatowych: muzycznych, medialnych, komunikacji interpersonalnej, piłkarskich, pantomimy. Organizowany jest również kurs dla ceremoniarzy, rekolekcje ewangelizacyjne oraz warsztaty dla katechetów. Szczegóły i zapisy na stronie www.psm.pallotyni.pl.

Jest jedno wolne miejsce na pielgrzymkę do Santiago i Fatimy w dniach 17-25 września. Jeśli jest ktoś zainteresowany, prosimy o jak najszybszy kontakt.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Jezus Chrystus – nasz Chleb Życia, niech przenika naszą codzienność. 

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama