PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szesnastą Niedzielę Zwykłą 19 lipca 2015 r.

jiuPrzez całą niedzielę kazania głosi ks. Włodzimierz Osica SAC z pallotyńskiego Sekretariatu ds. Misji. Po Mszach Św. zbierał będzie ofiary na pomoc pallotynom pracującym na Ukrainie.

Dziś odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18:00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po niej odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W sobotę przypada wspomnienie św. Jakuba Apostoła. Tego dnia wspominamy też św. Krzysztofa – patrona kierowców. Poświęcenie pojazdów odbędzie się po Mszy Św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy!

Dziękujemy serdecznie za ofiary złożone na renowację ołtarza Królowej Apostołów. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na ten cel 7.631 PLN.

Na stronie internetowej naszej parafii pojawił się formularz, na którym można wpisać chęć przyjęcia w swoich domach gości podczas Światowych Dni Młodzieży w 2016 r. Prosimy się z nim zapoznać i w miarę swoich możliwości wypełnić. Dla osób, które nie korzystają z internetu dostępna też będzie papierowa forma zgłoszeń.

Bardzo dziękujemy osobom, które wczoraj zaangażowały się w porządkowanie kościoła po renowacji ołtarza i szlifowaniu posadzki.

Ze względu na czas urlopowy przez najbliższe trzy tygodnie nie będzie dyżurów w poradni rodzinnej. Poradnia wznowi swoje funkcjonowanie od 10 sierpnia.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00 – 18.30.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama