PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Osiemnastą Niedzielę Zwykłą 02 sierpnia 2015 r.

chlebzyciaSpotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Przy wyjściu z kościoła wyłożone są formularze, na których można zgłaszać chęć przyjęcia gości podczas Światowych Dni Młodzieży w 2016 r. Podane na nich są też podstawowe informacje na temat goszczenia pielgrzymów. Przypominamy, że zgłoszenia można wypełniać też elektronicznie przez formularz na stronie internetowej parafii.

Trwają zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy w Akademickich „Siedemnastkach". Dziś, jutro i pojutrze zapisy odbywają się w godz. 10.00-19.00, w środę w godz. 10.00-20.00. Miejscem zapisów jest kaplica Res Sacra Miser w Warszawie przy Krakowskim Przedmieściu 62.

W czwartek obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego. Msze Św. w naszym kościele będziemy sprawować o godz. 7.00 i 18.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Komunię Św. chorym do domów przyniesiemy od godz. 7.30. Spowiedź dla wszystkich od godz. 18.00.

Ze względu na czas urlopowy nieczynna jest obecnie poradnia rodzinna. Poradnia wznowi swoje funkcjonowanie od 10 sierpnia.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00 – 18.30.


Zapowiedzi przedślubne.
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Paweł Marek Soból, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
Anna Sójka, panna z par. tutejszej.
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie małżeństwa między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech Chrystus będzie naszym pokarmem, który daje siły na każdy dzień.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama