PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Piątą Niedzielę Zwykłą 20 września 2015 r.

chrystus sluga1Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla rodziców dzieci, które mają przystąpić do Pierwszej Komunii Św. odbędzie się jutro o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnej Rady Ekonomicznej odbędzie się w poniedziałek, 28 września o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Członków chóru parafialno-seminaryjnago Cantus firmus zapraszamy na pierwszą powakacyjną próbę, która odbędzie się w środę, 30 września o godz. 19.15 w sali wykładowej w seminarium. Mile widziane będą też nowe osoby, które chciałyby dołączyć do chóru.

W furcie seminarium jest już dostępna księga intencji mszalnych na przyszły rok. Zachęcamy wszystkich, którzy będą mieli jakieś ważne rocznice i jubileusze do wcześniejszego zamawiania intencji.

Rozpoczęła się rekrutacja wolontariuszy do akcji „Szlachetna Paczka" i do programu „Akademia przyszłości". Zachęcamy do włączenia się w te programy. W ramach „Szlachetnej Paczki" chcemy realizować pomoc świąteczną, którą od lat wspieraliśmy naszych parafian. Osoby chętne do podjęcia wolontariatu mogą się zapisywać przez stronę www.superw.pl bądź zasięgnąć informacji u duszpasterzy.

Cały czas przyjmujemy zgłoszenia dotyczące przyjmowania gości podczas ŚDM2016. Formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie parafii i wyłożone przy wyjściu z kościoła.

Zakończony został kapitalny remont łazienek przy salkach w domu parafialnym. Koszt przedsięwzięcia wyniósł 33 tys. PLN. Dziękujemy za wszelkie ofiary na ten cel.


Zapowiedzi przedślubne.
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Robert Baczyński, kawaler z par. tutejszej i Bożena Ewa Woźniak, panna z par. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Lesznie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie małżeństwa między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Królowej Apostołów w rozpoczynającym się nowym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama