PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Ósmą Niedzielę Zwykłą 11 października 2015 r.

dzienpapieski3Dziś z racji XV Dnia Papieskiego po Mszach Świętych prowadzona jest zbiórka datków na wsparcie fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia".

Gorąco zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. W dni powszednie odprawiamy je o godz. 18.00, w niedziele o 17.30. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałek, środę i piątek o godz.16.00.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek na godz. 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę odprawimy ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona będzie Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po niej odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść świece.

Nadal można zgłaszać chęć przyjęcia gości podczas Światowych Dni Młodzieży 2016. Można to robić poprzez stronę internetową parafii bądź na formularzach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.


Zapowiedzi przedślubne.
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Marcin Kowalski, kawaler z par. tutejszej i Iwona Monika Ostrowska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie małżeństwa między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech wstawiennictwo św. Jana Pawła II wyprasza obfite łaski dla naszych rodzin.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama